Kaloryfery i grzejniki panelowe pionowe oraz poziome

Podczas planowania montażu instalacji grzewczej najważniejszy jest mądry i przemyślany wybór nie tylko samego kaloryfera, ale także komponentów składających się na sprawne działanie systemu grzewczego. Grzejniki łazienkowe to jeden z dodatków, bez których nowoczesna łazienka czy kuchnia się nie obędzie. Może jednak stanowić nie tylko praktyczny element grzewczy, ale również stylową ozdobę pomieszczenia. Zdaje się, że mamy to, czego potrzebujesz!

Grzejnik panelowy pionowy - Twój wybór!

W naszej ofercie znajdziesz grzejniki panelowe pionowe wykonane ze stali niskowęglowej o podwójnej mocy grzania. Duża moc cieplna to nie jedyny walor, jaki posiadają nasze kaloryfery. Są to modele wprost odpowiadające na potrzebę stworzenia stylowego i nowoczesnego wnętrza. Grzejnik panelowy pionowy ma tę zaletę, że można dopasować go niemal do każdej ściany. Dodatkowe udogodnienie stanowi dwustronne ożebrowanie, dzięki któremu nie ma konieczności powiększania kaloryfera o dodatkowe żeberka.

Każdy grzejnik panelowy pionowy, który dostępny jest w naszej ofercie, został opisany w taki sposób, aby dopasować jego moc grzewczą do potrzeb domu lub mieszkania. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru idealnego kaloryfera o podwójnej mocy grzania, który prezentuje się stylowo, jest ergonomiczny i odporny na korozję.

Jak wybrać dobry kaloryfer panelowy pionowy?

Przy wyliczaniu mocy grzewczej grzejników należy rozważyć kilka ważnych czynników, takich jak: materiały użyte do budowy domu, rodzaj ocieplenia, obecność wentylacji oraz kubatura pomieszczenia. Domy bez prawidłowo wykonanej izolacji cieplnej potrzebują od 90 W/m2 do nawet 200 W/m2 mocy cieplnej, natomiast w nowoczesnym budownictwie zapotrzebowanie to spada do 60-90 W/m2. Dla przykładu, w niedużym, ale za to dobrze ocieplonym domu jednorodzinnym zapotrzebowanie może być niższe, podobnie jak w przypadku mieszkań, które znajdują się w środku szeregu zabudowy i mogą dodatkowo korzystać z ogrzewania sąsiednich lokali.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 888 139 555

Email: domarket@domarket.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium