Zwroty i reklamacje

Zakupione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki. Zwracany towar powinien być oddany w stanie niezmienionym, nie noszącym śladów użytkowania wraz z oryginalnym opakowaniem, z dołączonym dowodem zakupu. Prosimy nie odsyłać towarów uszkodzonych czy niesprawnych, muszą one być zgłoszone do działu reklamacji na podstawie gwarancji lub z tytułu niezgodności towaru z umową. Przesyłki uszkodzone i wysłane za pobraniem nie będą przyjmowane. Koszty związane ze zwrotem lub wymianą ponosi kupujący.

UWAGA: Nie ma możliwości zwrotu przedmiotów wchodzących w skład zestawu. Klient ma prawo zwrotu ale  należy odesłać cały komplet. Dotyczy zakupu:

  • Stelaż+misa wc+opcjonalnie przycisk
  • Stelaże+misa wc+ bidet+opcjonalnie przycisk
  • Misa wc+bidet
  • Zestaw podtynkowy prysznicowy - ramię, przyłącze, słuchawka, wąż, bateria, deszczownica

 Nie będą przyjmowane do zwrotu niekompletne części składowe zestawów. Ewentualny zwrot nadesłanego przedmiotu do naszego magazynu będzie wysyłana do klienta na jego koszt.

 

Prosimy o przesłanie zwracanego towaru na adres:

Domarket - dział zwrotów
Wschodnia 9
99-300 Kutno

Do przesyłki należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Po dokonaniu zwrotu przelewamy należną kwotę na podane konto.

Prosimy o przesłanie reklamowanego towaru na adres:

Domarket - dział reklamacji
Wschodnia 9
99-300 Kutno

*Gwarancja dla klientów biznesowych (firm) trwa 12mc.

 

Uszkodzenie przesyłki
Sprawdź dokładnie przy odbiorze swoją przesyłkę. Jeżeli stwierdzisz uszkodzenie mechaniczne towaru bądź braki towarowe, spisz protokół szkodowy z doręczycielem/z kurierem oraz skontaktuj się telefonicznie z obsługą sklepu (pomożemy wyjaśnić i rozwiązać problemową sytuację). Spisany protokół prześlij na adres: domarket@domarket.pl

 

Jeżeli nastąpiła awaria Twojego produktu lub stwierdziłeś w nim uszkodzenia fabryczne, zgłoś nam problem pod adresem domarket@domarket.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl