Kategorie blog
Utrzymanie czystości w łazience bez wysiłku

czystosc w lazience bez wysiłku

Czystość i porządek łazienki jest ważna w każdym domu, choć nie zawsze mamy czas czy ochotę, by o to zadbać. Chodzi tu oczywiście nie tylko o doznania wizualne i przyjemność korzystania z łazienki, tego czasu tylko dla siebie podczas relaksu w wannie czy pod prysznicem. Łazienka to także pomieszczenie niezwykle ważne dla zdrowia, a higiena jej utrzymania wpływa na każdego użytkownika. Jednak nie zawsze jest to łatwe, proste i przyjemne, głównie ze względu na przestarzałe modele wyposażenia, które nie zachwycają wzornictwem i funkcjonalnością. Dlatego dziś prezentujemy wszystkim, którzy cenią czystość i higienę, lecz chcą je osiągnąć najmniejszym możliwym nakładem pracy, najnowsze rozwiązania, które sprawią, że lśniąca łazienka stanie się zwykłą codziennością.

Wzornictwo w służbie funkcjonalności

Pierwszy problem to wzornictwo naszego wyposażenia łazienki, a co za tym idzie jego funkcjonalność. Wszyscy wiemy, jak trudno jest dotrzeć do wszystkich zakamarków starego typu toalet, jak niemożliwym i wyczerpującym wydaje się ich porządne wyczyszczenie. Niestety, te właśnie niedostępne miejsca są siedliskiem bakterii, sprawiają, że nasza toaleta nie tylko nie wygląda i nie pachnie zbyt atrakcyjnie, lecz jest też po prostu niehigieniczna. Całe szczęście współczesne wzornictwo użytkowe stawia na prostotę i funkcjonalność. Dlatego też wszystkie misy WC z bezkołnierzowej serii Rimless od Swiss Liniger, to idealne rozwiązanie dla każdej łazienki, gdzie czystość i higiena to priorytety. Rimless to nowatorska budowa misy WC, dzięki której żadna toaleta wolnostojąca czy toaleta podwieszana nie posiada kołnierza, w którym może osadzać się brud. Sprawdź modele takie jak Clarisa, Lorena czy zestaw misa WC oraz bidet Ivetta, z deskami slim lub standard, a zobaczysz jak stylowo i bez wysiłku można zadbać o czystość łazienki.

system Rimless

Nowoczesna armatura łazienkowa to czystość bez wyrzeczeń

Oczywiście nie tylko misy WC służą za przykład minimalistycznego wzornictwa, które czyni łazienkę łatwiejszą w utrzymaniu. Także wanny, brodziki prysznicowe, drzwi prysznicowe czy też umywalki pomogą Ci stworzyć piękną, funkcjonalną i łatwą w utrzymaniu łazienkę. Ceramika łazienkowa dostępna w sklepie Domarket odznacza się prostotą designu i trwałością wykonania. Nasze brodziki prysznicowe zostały zaprojektowane tak, by efektywnie odprowadzać wodę. Kabiny prysznicowe, drzwi prysznicowe czy ścianki walk-in posiadają minimalną ilość części konstrukcyjnych, co zdecydowanie zmniejsza ilość zakamarków, w których może odkładać się brud. Natomiast wanny i umywalki zachwycają ergonomią kształtu, dzięki czemu zawsze prezentują się nienagannie, bez wysiłku z naszej strony.

umywalka nablatowa

Sekret nieskazitelnych powierzchni łazienkowych

Częstym problemem, przez który łazienka nie zawsze prezentuje się idealnie, jest osadzanie się kamienia i nieczystości, a także ślady po wodzie zostawiane na gładkich powierzchniach. Jednak w sklepie Domarket mamy proste rozwiązanie tego problemu. Powłoka Nano Coat - Easy to Clean, stosowana w produktach Swiss Liniger, przeciwdziała wszystkim tym sytuacjom. Dzięki niej każdego dnia możemy się cieszyć nieskazitelnymi powierzchniami. Zarówno misy WC, jak i wanny czy umywalki są pokryte powłoką Nano Coat. Co więcej, szyby drzwi prysznicowych zostały pokryte powłoką dwustronnie, przez co nieestetyczne plamy po wodzie przestaną być naszym zmartwieniem.

Nano Coat - Easy Clean

Armatura chromowana nie tylko dla estetów

Ostatnim, jednak równie ważnym, elementem wyposażenia łazienki, który wpływa na jej czystość, są elementy chromowane. Powszechną jest opinia, iż armatura chromowana cieszy się popularnością ze względu na swój wygląd. Jest to oczywiście prawdą, jednakże warto pamiętać, iż chromowane powierzchnie spełniają także bardziej przyziemną, praktyczną rolę. Otóż chromowanie to pozwala na łatwiejsze utrzymanie tych części w czystości, gdyż powierzchnie takie cechuje większa gładkość, dzięki czemu brud trudniej do nich przywiera, a ich czyszczenie jest łatwiejsze. Także lepsza trwałość produktów chromowanych wpływa na ich żywotność, co jest szczególnie ważne w przypadku częstego stosowania chemicznych środków czystości. Sprawdź w naszym sklepie różne modele armatury łazienkowej, które nie tylko nadadzą elegancji Twojemu pomieszczeniu, lecz także będą trwałe i łatwe w utrzymaniu.

armatura chromowana

Jak widać, utrzymanie czystości w łazience może być prostsze, niżby się wydawało. Wszystko zależy od odpowiedniego doboru wyposażenia. W naszym sklepie Domarket dbamy o to, by produkty były niej tylko piękne, lecz także funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu. Odwiedź nasz sklep online lub show room w Warszawie i przekonaj się na własne oczy, jak łatwo i stylowo możesz zadbać o czystość i higienę swojego domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl