Luksusowe wanny wolnostojące

Wanna Wolnostojąca 501 Liniger Bailey 180x80 Wanna Wolnostojąca 501 Liniger Bailey 180x80
Producent: Swiss Liniger
Cena:

4 049,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca 502 Liniger Yasmine 180x80 Wanna Wolnostojąca 502 Liniger Yasmine 180x80
Producent: Swiss Liniger
Cena:

3 999,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca 502S Liniger Irma 170x80 Wanna Wolnostojąca 502S Liniger Irma 170x80
Producent: Swiss Liniger
Cena:

4 255,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca 505 Liniger Esther 180x80 Wanna Wolnostojąca 505 Liniger Esther 180x80
Producent: Swiss Liniger
Cena:

4 149,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca 506 Liniger Vanessa 167x85 Wanna Wolnostojąca 506 Liniger Vanessa 167x85
Producent: Swiss Liniger
Cena:

5 499,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca 518 Liniger Talia 170x78 Wanna Wolnostojąca 518 Liniger Talia 170x78
Producent: Swiss Liniger
Cena:

3 755,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca 520 Liniger Eneli 170x80 Wanna Wolnostojąca 520 Liniger Eneli 170x80
Producent: Swiss Liniger
Cena:

3 999,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca 605 Liniger Aliaah 150x75 Wanna Wolnostojąca 605 Liniger Aliaah 150x75
Producent: Swiss Liniger
Cena:

4 574,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca 605 Liniger Aliaah 170x80 Wanna Wolnostojąca 605 Liniger Aliaah 170x80
Producent: Swiss Liniger
Cena:

3 999,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca Lord 701 Retro  178x77 Wanna Wolnostojąca Lord 701 Retro 178x77
Producent: Swiss Liniger
Cena:

4 350,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca Lord 703 Retro 176x70 Wanna Wolnostojąca Lord 703 Retro 176x70
Producent: Swiss Liniger
Cena:

3 637,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca 511 Liniger Slavia 180x80 Wanna Wolnostojąca 511 Liniger Slavia 180x80
Producent: Swiss Liniger
Cena:

4 255,00 zł

zobacz więcej
Wanna V604 Liniger 170 Wanna V604 Liniger 170
Producent: Swiss Liniger
Cena:

3 999,00 zł

szt.
zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca 509 Liniger Valeria 180x80 Wanna Wolnostojąca 509 Liniger Valeria 180x80
Producent: Swiss Liniger
Cena:

4 150,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca Swiss-Liniger Chloe 177cm Wanna Wolnostojąca Swiss-Liniger Chloe 177cm
Producent: Swiss Liniger
Cena:

21 012,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca Swiss-Liniger Collete 180cm Wanna Wolnostojąca Swiss-Liniger Collete 180cm
Producent: Swiss Liniger
Cena:

30 599,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca Swiss-Liniger Collete 200cm Wanna Wolnostojąca Swiss-Liniger Collete 200cm
Producent: Swiss Liniger
Cena:

31 518,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca Swiss-Liniger Jadore Wanna Wolnostojąca Swiss-Liniger Jadore
Producent: Swiss Liniger
Cena:

12 800,00 zł

zobacz więcej
Wanna Wolnostojąca Swiss-Liniger Jeanette 175cm Wanna Wolnostojąca Swiss-Liniger Jeanette 175cm
Producent: Swiss Liniger
Cena:

19 960,00 zł

zobacz więcej

Wanny wolnostojące Nowy wymiar luksusu w Twojej łazience

Poszukując luksoswego i ponadczasowego wzornictwa, a zarazem stawiając na optymalne wykorzystanie przestrzeni łazienkowej, temat wanien pojawia się regularnie. Jest to spowodowane faktem, iż wanna często staje się punktem centralnym całego pomieszczenia, a także zajmuje w nim największą powierzchnię. Szeroki wybór modeli na rynku oraz sposobów montażu pozwala na daleko idące dostosowanie modelu wanny do projektu łazienki, oraz szczególnych wymogów jej użytkowników. Jednym z ciekawszych oraz coraz częściej wybieranych rozwiązań jest wanna wolnostojąca. Jej głównymi walorami jest niezaprzeczalnie efektowny wygląd oraz łatwość utrzymania w czystości. Jednakże, jeśli wanna wolnostojąca nigdy nie pojawiła się w Twoich planach, zdecydowanie nadszedł czas, aby przeanalizować takie rozwiązanie dla Twojej łazienki.

Wanny wolnostojące oraz bogactwo ich wzornictwa

Wanny wolnostojące wyróżniają się wyjątkową precyzją wykonania oraz efektownym wykończeniem powierzchni, która odgrywa główną rolę w ich prezencji. Dlatego też jest to idealny wybór dla każdego, kto chce nadać swojej łazience eleganckiego, wyrafinowanego, a także niepowtarzalnego stylu. Wanny te dzielą się na dwa główne rodzaje, mianowicie wanny w pełni wolnostojące, mogące stać samodzielnie na środku pomieszczenia, oraz wanny przyścienne. Te pierwsze świetnie się sprawdzą w dużych pomieszczeniach kąpielowych, gdzie powierzchnia do wykorzystania jest na tyle spora, aby nie tylko dobrze wyeksponować taką wannę, lecz również zapewnić swobodę korzystania. Natomiast wanna przyścienna to rozwiązanie dla tych, których łazienka niekoniecznie jest zdolna pomieścić wannę w pełni wolnostojącą. Jest to równie elegancka i efektowna alternatywa, która odznacza się dobrym wzornictwem i jakościowym wykonaniem. Niezależnie od tego, który typ wanny wolnostojącej będzie w pełni odpowiadać Twoim wymogom oraz rozkładowi łazienki, możesz wybierać spośród wielu różnych modeli. Aby zapewnić jak największy wybór różnych modeli wanien wolnostojących, w sklepie DoMarket znajdziesz wanny o różnych wymiarach i kształtach, takie jak wanny owalne, prostokątne czy asymetryczne.

Efektowny wygląd niezaprzeczalnym walorem wanny wolnostojącej

Oglądając wanny wolnostojące nie można nie zwrócić uwagi na ich szczególną prezencję. Wanny te wyróżniają się spośród innych modeli swoją efektownością i designem. Są one tworzone tak, aby robić jak największe wrażenie na wszystkich użytkownikach łazienki, co zdecydowanie się sprawdza. Taka wanna zawsze wzbudzi zainteresowanie i będzie źródłem niekończących się komplementów dotyczących wyposażenia łazienki. Wanny wolnostojące to perfekcyjny, pomysłowy design i najwyższej jakości materiały, które zapewniają efektowny blask powierzchni wanny. Taka wanna nie potrzebuje wielu dekoracji, skromne akcesoria czy kwiatowy dodatek będą idealnie podkreślać jej unikatowość. Taka wanna dobrze się sprawdzi we wszelakich stylach wykończenia łazienki, lecz wystarczy minimalistyczne tło i trochę przestrzeni wokoło wanny, aby świeciła ona swoim pełnym blaskiem. Nic nie podkreśla uroku wanny wolnostojącej tak jak zrobienie z niej centralnego punktu pomieszczenia, gdyż wanny wolnostojące są dekoracją samą w sobie.

Funkcjonalność użytkowania wanny wolnostojącej

Oprócz niezaprzeczalnych walorów wizualnych wanien wolnostojących wartym wspomnienia jest fakt, jak bardzo taki model sprawdza się w łazienkach o różnej wielkości czy rozkładzie. Mylnym jest powszechne przekonanie, iż wanna wolnostojąca to luksus, na który tylko właściciele bardzo dużych powierzchni łazienkowych mogą sobie pozwolić. Otóż nawet przyścienne wanny wolnostojące świetnie się sprawdzą w mniejszych łazienkach, nadając im lekkości i lepiej wykorzystując ograniczoną przestrzeń. Brak zabudowania wokół wanny sprzyja tworzeniu dodatkowej przestrzeni użytkowej, która może służyć na przykład przechowywaniu produktów łazienkowych lub też jako świetnej miejsce do eksponowania dekoracji. Ponadto, jednolita i gładka powierzchnia wanny wolnostojącej optycznie powiększa przestrzeń, a także dobrze odbija światło, nadając pomieszczeniu dodatkowego blasku.

Wanny wolnostojące łatwe w montażu i utrzymaniu

Poprzez fakt, iż większość powierzchni użytkowej wanien wolnostojących jest na stałe widoczna, muszą one być nie tylko ładne i praktyczne, lecz także łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Z tychże powodów wanny te są w większości wykonane z wysokiej jakości akrylu, który to zapewnia długą żywotność wanny oraz jej odporność na otarcia czy odpryski. Jednakże, aby zapewnić maksymalną żywotność wanny wolnostojącej, niezwykle istotna jest jej konserwacja. Takie wanny wymagają regularnego czyszczenia oraz suszenia, przede wszystkim w miejscu łączenia wanny z podłożem, tak aby zapewnić odpowiednią szczelność mocowania. Dodatkowo polecane jest używanie dedykowanego środka czyszczącego do wanien akrylowych, który zapewni odpowiednią konserwację ich powierzchni i uchroni je przed niespodziewanymi defektami.

Jeśli chodzi o montaż wanien wolnostojących, jest on zdecydowanie mniej skomplikowany, niż mogłoby się to w pierwszej chwili wydawać. Najważniejsze jest, aby nóżki wanny zostały tak ustawione, by powierzchnia dna wanny znajdowała się idealnie prostopadle do podłogi. Aby tego dokonać, wystarczy obrócić zabezpieczoną folią wannę do góry nogami i odpowiednio wyregulować jej nóżki. Po upewnieniu się, iż wanna została dobrze wypoziomowana, można podłączyć ją do odpływu oraz instalacji kanalizacyjnej. Niezmiernie ważnym jest sprawdzenie, czy oba te obiegi są szczelne i nie spowodują wycieków, które w efekcie mogą zniszczyć nasz nabytek. Należy tu pamiętać, że wanna będzie na stałe przymocowana do podłogi, co utrudni ewentualną konserwację instalacji kanalizacyjnej. Gdy wszystkie te kroki zostaną odpowiednio wykonane, wanna jest gotowa do trwałego przymocowania do podłoża za pomocą silikonu. Po całkowitym wyschnięciu mocowania możemy się zacząć cieszyć z luksusu posiadania efektownej wanny wolnostojącej.

Jak wybrać odpowiednią wannę wolnostojącą

Oczywiste jest, iż wybór wanny wolnostojącej powinien być podyktowany jej jakością oraz wyglądem. O czynnik pierwszy już zadbaliśmy, dodając do naszej oferty tylko wanny wolnostojące uznanych producentów, znanych z dobrej jakości użytych materiałów raz wysokich standardów produkcji. Decydując się więc na zakup wanny z DoMarket można być pewnym, iż zakupiony produkt spełni nawet najbardziej surowe wymagania. Jeśli chodzi zaś o wygląd takiej wanny, to postaraliśmy się o to, aby wszystkie nasze modele przyćmiewały swoim wzornictwem konkurencję. Wystarczy tylko, że wybierzesz kształt i wymiar najbardziej odpowiadający rozkładowi i dekoracji Twojej łazienki, a elegancki i ponadczasowy wygląd dostaniesz w pakiecie. Jeśli jednak masz wątpliwości co do tego, jaki model idealnie wpasowałby się w Twoją przestrzeń łazienkową, nie ma co się zamartwiać. Zespół DoMarket jest do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy Ci w podjęciu decyzji. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość produktów będą nieocenione w doborze odpowiedniej wanny wolnostojącej do wymiarów i stylu każdej łazienki.

Jeśli zastanawiasz się nad wanną wolnostojącą lub przyścienną, koniecznie zobacz nasze produkty i sprawdź naszą ofertę najlepszych modeli na rynku. Pozwolą Ci one w pełni korzystać z przyjemności relaksującej kąpieli, a także nacieszyć oko całkiem nową odsłoną Twojej łazienki. Oferta wanien wolnostojących DoMarket oczaruje Cię swoją różnorodnością, wysoką jakością wykonania, a także przystępną ceną.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 888 139 555

Email: domarket@domarket.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium