Zadaszenie szklane i daszki szklane do budynku

Trwałe i bezpieczne zadaszenie szklane do każdego budynku

Drzwi wejściowe są wizytówką każdego miejsca, które odwiedzamy. Czy to w prywatnym domu, w bloku, w firmie czy w budynku użyteczności publicznej, wszyscy oczekujemy, iż wejście do niego będzie czyste, suche i estetyczne. Niestety, wiele frontów budynków narażonych jest na działanie czynników zewnętrznych, które nie dość, że wpływają na ich ogólny wygląd, to także potrafią znacząco wpłynąć na komfort korzystania z drzwi wejściowych. Wielu takim kłopotom może zaradzić zainstalowanie trwałego i estetycznego daszku szklanego od Domarket. Daszki systemowe szklane to rozwiązanie dla każdego typu budynku, niezależnie od jego rozmiarów, stylu czy funkcji. Sprawdzi się ono równie dobrze w każdej możliwej sytuacji, dbając o wejście do budynku, a także ludzi korzystających z niego. Zapoznaj się z naszą ofertą zadaszeń szklanych i wybierz takie, które będzie najlepiej spełniać Twoje oczekiwania.

Zadaszenia szklane od Domarket to bezpieczeństwo, którego potrzebujesz

Daszki systemowe szklane to ochrona drzwi wejściowych, frontu budynku oraz użytkowników przed czynnikami taki mi jak opady atmosferyczne, naświetlenie, zanieczyszczenia industrialne i zanieczyszczenia powodowane przez zwierzęta oraz rośliny. Jednakże, aby takie zadaszenie w pełni spełniało swoją funkcję, musi ono być bezpieczne i trwałe w użytkowaniu. Właśnie dlatego wybraliśmy firmę Liniger, która od 2001 roku produkuje najwyższej jakości wyposażenie domów, firm i budynków użyteczności publicznej, w tym właśnie zadaszenia szklane. Ich produkty to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa, które zapewnione jest poprzez użycie tylko najwyższej jakości materiałów, dbałość o perfekcję projektową, a także wysokie normy produkcji. Wszystkie zadaszenia systemowe, daszki szklane na odciągach oraz daszki szklane na podporach, składają się z tafli szkła hartowanego o grubości 13 mm. Zapewnia to niezwykłą trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne wynikające z czynników naturalnych, jak grad czy opadające części drzew, lub też wynikające z użytkowania budynku, na przykład uszkodzenia powstałe podczas remontów czy napraw. Jest to szkło laminowane bezpieczne, tak zwane szkło VSG, które powstaje na skutek trwałego sklejenia dwóch tafli szklanych za pomocą folii. Taki zabieg sprawia, że w przypadku jego rozbicia, szkło nie rozpada się i nie stanowi zagrożenia, lecz nadal trzyma się na wspierającej go folii. Standardowo, szkło VSG występuje w grubościach do 6 mm, lecz marka Liniger stawia na trwałość i bezpieczeństwo, dlatego w sklepie Domarket znajdziesz tafle o grubości aż 13 mm. Wybierając nasze zadaszenia szklane masz pewność, że będą one nie tylko estetyczne i trwałe przez lata, lecz także zapewnią komfort i bezpieczeństwo wszystkim odwiedzającym Twój budynek.

Różne rodzaje szkła dla różnych potrzeb naszych klientów

Wszystkie zadaszenia szklane jako swoją główną funkcję określoną mają ochronę wejścia do budynku. Czy to przed deszczem, gradem czy zanieczyszczeniem, funkcja ta jest spełniana przez każdego typu daszek szklany. Jednakże należy pamiętać, że każdy budynek się różni, jego funkcje są wielorakie, umiejscowienie i wystawa również, dlatego też w sklepie Domarket możesz wybrać pomiędzy daszkami wykonanymi z różnego typu szkła. Tradycyjne, delikatne szkło transparentne to najbardziej klasyczny model, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Idealnie wkomponuje się we front budynku, nie ingerując zbytnio w jego wygląd. Jeśli jednak zależy Ci na lekkiej osłonie przed światłem, czy też rozproszeniu go w bardzo estetyczny, delikatny sposób, mamy dla Ciebie szkło mrożone. Takie zadaszenie szklane nadal jest niezwykle eleganckie oraz dość minimalistyczne, jednakże pięknie wpływa na wygląd budynku, niwelując ostre załamania promieni świetlnych i łagodząc wszelkie cienie czy kąty. Natomiast szkło ciemnione to proste rozwiązanie problemu wystawy o mocnym nasłonecznieniu, gdzie światło padające na drzwi wejściowe potrafi być bardzo nieprzyjemne, a także znacznie nagrzewa same drzwi czy front budynku, wpływając na ich wygląd i trwałość. Wybierając daszki systemowe ze szkła ciemnionego zapobiegamy blednięciu lub żółknięciu powierzchni, zmianom w strukturze i objętości elementów drzwi czy zbytniemu nagrzaniu części metalowych. Co więcej, bogaty wybór różnych typów szkła uzupełniamy możliwością dopasowania wymiarów zadaszenia do indywidualnych potrzeb. Odwiedź naszą stronę i sprawdź, w jak wielu rozmiarach nasze wszystkie modele zadaszeń szklanych są dostępne. Niezależnie od tego, jaka jest specifyka budynku, Twoje preferencje i potrzeby, jesteśmy pewni, że w sklepie Domarket znajdziesz takie zadaszenie szklane, które w pełni Cię usatysfakcjonuje.

Zadaszenie systemowe to nie tylko tafla szkła

Decydując się na daszek szklany należy pamiętać, że część szklana to nie jedyny ważny konstrukcyjnie i wizualnie element całości. Także mocowania odgrywają znaczącą rolę w trwałości, bezpieczeństwie i wyglądzie takiej konstrukcji. Zadaszenia szklane dostępne w sklepie Domarket to wysokiej jakości produkty marki Liniger, które wyposażone są w dźwigary i wsporniki ze stali nierdzewnej. Wybierając tylko najlepsze materiały do produkcji tychże części, marka Liniger daje gwarancję jakości swoich zadaszeń. Ich daszki na podporach czy na odciągach to rozwiązanie, które nie tylko będzie służyć przez długie lata, lecz także będzie zawsze bezpieczne dla wszystkich, którzy będą mogli się pod nim skryć. Co więcej, systemy wspornikowe czy odciągające zostały zaprojektowane tak, by ich linia współgrała ze znaną i cenioną estetyką marki. Oznacza to, że nawet elementy konstrukcyjne, które znajdziemy w tych zadaszeniach szklanych, są eleganckie, delikatne i o wysublimowanej linii. Również jakość powierzchni stali wykorzystanej w produkcji sprawia, że dźwigary i wsporniki będą zawsze prezentować się nienagannie. To niezwykle efektywny sposób dodania wyrazistości każdemu budynkowi.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 888 139 555

Email: domarket@domarket.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium