Ścianki prysznicowe walk in

Ścianka prysznicowa Walk-In w każdym nowoczesnym mieszkaniu

Ścianka prysznicowa walk-in to nic innego jak kabina prysznicowa bez drzwi. Z biegiem czasu popularność ścianek walk in rośnie coraz bardziej. Swoją popularność zawdzięczają coraz szerszej ofercie modeli, jak i samej funkcjonalności. Mogą być stosowane praktycznie we wszystkich pomieszczeniach bez względu na ich wielkość. Zanim jednak zakupimy ściankę prysznicową walk-in warto zastanowić się nad kilkoma aspektami.

Ścianki prysznicowe na wymiar to większa swoboda

Ścianki walk-in pozwalają na większą swobodę pod prysznicem. Możemy dysponować większą powierzchnią prysznicową niż w przypadku tradycyjnych kabin prysznicowych. Ścianki te możemy zastosować w każdym rodzaju projektu. Nie ograniczą nas tu ani kształt, ani powierzchnia łazienki. Ścianki walk-in, nazywane również ściankami prysznicowymi na wymiar zamówisz w naszym sklepie. Znajdziesz u nas szeroki wybór szyb prysznicowych na wymiar. Wszystkie nasze produkty typu walk-in wykonane są ze szkła hartowanego. Zwiększa to bezpieczeństwo użytkowania. 

Ścianki prysznicowe Walk-In dedykowane również dla osób niepełnosprawnych

Ścianki prysznicowe na wymiar typu walk-in zdecydowanie docenią osoby poruszające się na wózku inwalidzkim. Brak drzwi umożliwia swobodny dostęp do prysznica. Kabiny otwarte to z pewnością wygoda dla osób niepełnosprawnych.

Czystość ścian prysznicowych Walk-In

Kolejnym pozytywnym czynnikiem przemawiającym za kupnem ścianki walk-in jest utrzymanie czystości. Prosta powierzchnia i brak zakamarków z pewnością pozwolą na utrzymanie jej w czystości. Kabiny prysznicowe montowane są przeważnie bez brodzika bezpośrednio na płytkach. Jest możliwy również zakup płytkich brodzików dedykowanych do serii walk-in. Znajdziemy w nich również miejsce na odpływ liniowy brodzika. Przy montażu ścianek prysznicowych warto zwrócić uwagę na wilgotność powietrza. Upewnijmy się, iż system wentylacyjny i grzewczy spełni nasze oczekiwania. 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 888 139 555

Email: domarket@domarket.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium