Kategorie blog
Przygotuj swoje zakupy na Black Friday razem z nami!
Przygotuj swoje zakupu na Black Friday razem z nami!

Już dziś zaczynamy Black Week! Jednak czy Twoja lista zakupów jest gotowa? Czy w pełni wykorzystasz promocje i okazje, jakie będą dostępne w tegoroczny Black Friday? Jeśli Twoje przygotowania do tego wydarzenia utknęły w martwym punkcie albo po prostu nie wiesz, od czego zacząć — jesteśmy tu dla Ciebie! W tym wpisie na naszym blogu powiemy Ci, jak najskuteczniej przygotować się do wyprzedaży roku i jak nie wpaść w pułapkę szaleństwa zakupów. Tak więc weź długopis, notes i do dzieła!!

Planuj zakupy z wyprzedzeniem.

Prosta, stara prawda, o której jednak bardzo często zapominamy. Zakupy wcześniej zaplanowane to podstawa satysfakcjonującego polowania na okazje, nieobarczonego późniejszym po-zakupowym kacem. Jeśli odpowiednio wcześnie poświęcisz chwilę, aby stworzyć listę zakupów, będziesz mieć pewność, że będą to zakupy przemyślane. My polecamy zrobienie dwóch list: rzeczy, które potrzebujesz oraz rzeczy, które chcesz, lecz w tej chwili nie są one zakupem niezbędnym. Pozwoli Ci to łatwo spriorytetyzować zakupy oraz rozłożyć dostępne środki finansowe na to, czego najbardziej potrzebujesz.

wanna-wolnostojaa

Znaj swoje możliwości i pilnuj budżetu.

Kolejną, bardzo ważną rzeczą są po prostu pieniądze. Często widząc nadażające się okazje, wydajemy więcej pieniędzy, niż możemy sobie na to pozwolić. Dlatego tak istotne jest ustalenie budżetu, który możemy przeznaczyć na dane zakupy. Warto jednak dać sobie swobodę na około 15% całej kwoty, którą to nadwyżkę trzymamy w zapasie i możemy dodatkowo przeznaczyć, gdy będzie taka potrzeba. Jednakże trzymanie się ustalonego wcześniej limitu pomoże Ci zachować większą rozwagę podczas dokonywania zakupów oraz pozwoli lepiej ocenić realną wartość danego przedmiotu. Wcześniejszy research, sprawdzenie aktualnych cen produktów, które Cię interesują, jak również sprzedawców i producentów, jest kluczem do sukcesu.

armatura

Wybieraj tylko zaufanych sprzedawców.

W dni takie jak Black Friday czy Cyber Monday bardzo łatwo dać się złapać na oferty firm, których nie znamy i które niekonieczne są godne naszego zaufania. Wszyscy wabią nas ogromnymi rabatami dodatkowymi promocjami i przyznajmy, są to często bardzo kuszące propozycje. Jednak decydując się na zakup od nieznanego sprzedawcy, nie wiemy, jaka rzeczywiście była cena danego przedmiotu przed jego przeceną. Często na krótko przed przecenami firmy sztucznie podwyższają cenę produktu, aby okazje wydawały się jeszcze bardziej atrakcyjne. Co więcej, nie znając marki, nie możemy mieć pewności co do jakości produktu czy usługi z nim powiązanej. Szkoda marnować swój budżet i narażać się na nieprzyjemności związane z nieuczciwymi sprzedawcami, którzy starają się wykorzystać naszą chęć zaoszczędzenia.

lustro

Pozwól sobie na szaleństwo i wybieraj najlepsze produkty.

Znając już wszystkie zasady, które pomogą Ci dobrze przygotować się do Black Week, możesz śmiało oddać się przyjemności kupowania. Aby jednak radość z okazyjnych zakupów była większa i trwała, warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Decydując się na wysokiej jakości topowe produkty, jak nasza selekcja wyposażenia łazienki od Swiss Liniger, masz pewność, że zakupami będziesz się cieszyć jeszcze przez długie lata. Funkcjonalne, ponadczasowe produkty, wykonane z najlepszych materiałów, zaprojektowane tak, by cieszyć oko - oto, na co warto stawiać podczas jesiennego szaleństwa wyprzedaży. Sprawdź naszą kolekcję armatury i ceramiki łazienkowej, a jesteśmy pewni, że ten Black Friday będziesz dobrze wspominać przez długi czas.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl